Relax Spor Merkez

Relax Spor Club Hakkında

Relax Spor Club, 2009 yılının Haziran ayından itibaren faaliyet gösteren fitness ve zayıflama kulübüdür. Relax Spor Club Bayan ve Relax Spor Club Erkek olarak spor severlere hizmet vermektedir. Relax Spor 2 şube ve 1 merkezden oluşmaktadır. Relax Spor Club Merkez binası 2 katlı olup 1000m2 alanda en yeni ve kaliteli profesyonel makinelerle hizmet vermektedir. Merkez binamızda solaryum alanı ve buhar odası bulunmaktadır. 18 yılı aşkın tecrübemiz ile her geçen yıl sizlere daha iyi bir hizmet vermek için kendimizi yenilemekteyiz.

Relax Spor Club’de aylık vücut çalışma programlarının yanı sıra kişiye özel bireysel eğitim hizmeti de verilmektedir. Body, fitness, cardio ve areobik alanlarında kişilere özel hizmet sunmaktadır.

Relax Spor Club’de kişiye özel hizmet vücut; yapınıza, yaşam tarzınıza ve isteklerinize uygun hazırlanmakta ve bu eğitimlerin birebir eğitmen gözetiminde yapılması, takip edilmesi demektir. Relax Spor Club’de kişiye özel eğitim programı (bireysel eğitim hizmeti) için diğer salonlardaki gibi ek ücret talep edilmemektedir.

Relax Spor Club, 21 yıldır spor alanında hizmet verip 15 yılını profesyonel olarak sürdürmektedir. 1998 yılından itibaren profesyonel vücut geliştirme eğitmeni olarak hizmet vermekteyiz.

Relax Spor Club’ün en önemli vizyonu üyelerinin sağlıksız zayıflama ve beslenme tedleri yerine bilimsel veri ve gerçek raporlara dayanan uygulamalarla yaşam kalitelerini yükseltmek ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmektir.

Relax Spor Club Merkez İletişim Bilgileri

Relax Spor Club Merkez İletişim Bilgileri

Relax Spor Club Merkez, hafta içi sabah 09:00 – akşam 00:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Hafta sonları ise cumartesi sabah 10:00 – akşam 22:00’a kadar hizmet verip pazar günü spor merkezimiz kapalıdır.

Adres: Uğur Mumcu Mah. K Cad. No:47-49 Kat:3 (Yenimahalle tramvay durağı, Hayati Durağı Ertunç Avm Arkası – Beşkardeşler Düğün Salonu Üzeri)
Telefon: 212 594 90 58
GSM: 0532 406 83 69 (Antrenör Avni)

Relax Spor Club Merkez’e Nasıl Ulaşabilirim?

Relax Spor Club Merkez’den Görüntüler

Müşteri Yorumları

 Enes Osmanlı
Enes Osmanlı

Eğitmenleri ve hocaları süper. Herkese tavsiye ederim fitness, vücut geliştirme ve spor yapmak istiyorsanız ve bir adres arıyorsanız. Relax Spor Club tamda aradığınız yer...

 Oğuzhan Ç.
Oğuzhan Ç.

Relax farkı ile idmanlar gündüzleri ve akşamları o kadar güzel geçiyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Salon on numara, temizlik mükemmel kesinlikle herkese tavsiye ederim...