Relax Spor Bayan

Relax Spor Club Hakkında

Relax Spor Club, 2009 yılının Haziran ayından itibaren faaliyet gösteren fitness ve zayıflama kulübüdür. Relax Spor Club Bayan ve Relax Spor Club Erkek olarak spor severlere hizmet vermektedir. Relax Spor 2 şube ve 1 merkezden oluşmaktadır. Relax Spor Club Bayan şubesi 400m2 alanda yer alıp profesyonel aletlerle beraber tamamı bayan eğitmenlerden oluşmaktadır. Relax Spor Club Bayan şubesi sadece bayanlara özel tasarlanmış spor merkezimizdir.

Relax Spor Club’de aylık vücut çalışma programlarının yanı sıra kişiye özel bireysel eğitim hizmeti de verilmektedir. Body, fitness, cardio ve areobik alanlarında kişilere özel hizmet sunmaktadır.

Relax Spor Club’de kişiye özel hizmet vücut; yapınıza, yaşam tarzınıza ve isteklerinize uygun hazırlanmakta ve bu eğitimlerin birebir eğitmen gözetiminde yapılması, takip edilmesi demektir. Relax Spor Club’de kişiye özel eğitim programı (bireysel eğitim hizmeti) için diğer salonlardaki gibi ek ücret talep edilmemektedir.

Relax Spor Club, 21 yıldır spor alanında hizmet verip 15 yılını profesyonel olarak sürdürmektedir. 1998 yılından itibaren profesyonel vücut geliştirme eğitmeni olarak hizmet vermekteyiz.

Relax Spor Club’ün en önemli vizyonu üyelerinin sağlıksız zayıflama ve beslenme tedleri yerine bilimsel veri ve gerçek raporlara dayanan uygulamalarla yaşam kalitelerini yükseltmek ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmektir.

Relax Spor Club Bayan Şubesi İletişim Bilgileri

Relax Spor Club Bayan Şubesi İletişim Bilgileri

Relax Spor Club Bayan Şubesi, hafta içi sabah 10:00 akşam 23:00 arasında açıktır. Hafta sonu bayan şubemiz kapalıdır.

Adres: Sultançiftliği Mah. Eski Edirne Asfaltı No:579/3 Kat:3 Sultangazi/İSTANBUL (Yenimahalle tramvay durağı, Yapı Kredi Bankası yanı)
Telefon: ‎+90 212 594 02 55
GSM: 0532 406 83 69 (Antrenör Avni)

Relax Spor Club Bayan Şubesi’ne Nasıl Ulaşabilirim?

Relax Spor Club Bayan Spor Salonundan Görüntüler

Müşteri Yorumları

 Enes Osmanlı
Enes Osmanlı

Eğitmenleri ve hocaları süper. Herkese tavsiye ederim fitness, vücut geliştirme ve spor yapmak istiyorsanız ve bir adres arıyorsanız. Relax Spor Club tamda aradığınız yer...

 Oğuzhan Ç.
Oğuzhan Ç.

Relax farkı ile idmanlar gündüzleri ve akşamları o kadar güzel geçiyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Salon on numara, temizlik mükemmel kesinlikle herkese tavsiye ederim...