Relax Spor Kulübü Buhar Odası

Sultangazi’de Buhar Odası hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Profesyonel bir hizmet arıyorsanız Relax Spor Club’ü tercih edebilirsiniz. Sultangazi’nin ilk ve tek buhar odası hizmeti sağlayan spor salonu Relax Spor Club’dür. Sizde buhar odası hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Buhar odası, herkese farklı faydalar sağlayabilmektedir. Herkesin fikir birliğin vardığı konu ise beden ve ruh sağlığını iyileştirici etkisi olduğudur.

Buhar banyosu, Fin Saunası ile benzer faydalar içerir, fakat iklim koşulları farklıdır.

Yüksek nem oranı (%100 ün üzerinde) ve düşük sıcaklığı (45 derece civarı) ile çok faydalı etkileri bulunmaktadır.

İyi bir dinlenmeyle, buhar banyosu, kalıcı olmayan tıbbi rahatsızlıklar için özel bir terapi geliştirmektedir. Bunun yanında kozmetik faydaları da kanıtlanmıştır. Pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir cilt sağlar.

Deri tabakasının üst düzeyinde sıcaklık normalden 10 derece daha yüksektir. Aynı zamanda deri tabakasının altında sıcaklık normalden 1 derece daha artar. Bu da vücuttaki hastalıklara karşı koyan madde antikor üretimini arttırır.

Kan damarları genişlediği için kan akışı hızlanır. Organizmamız vücut sıcaklığını deriyi soğutarak sabit tutmaya çalışır ve yoğun bir terleme reaksiyonu verir. Deri, ölü hücrelerden temizlenerek canlanır. Yumuşak, pürüzsüz bir yüzeye sahip olur.

Akşamları yapılacak bir buhar odası seansı stresli günün bütün yorgunluğunu atmanıza, bu sayede derin. rahat bir uykuya dalmanıza yardım edecektir.

Müşteri Yorumları

 Enes Osmanlı
Enes Osmanlı

Eğitmenleri ve hocaları süper. Herkese tavsiye ederim fitness, vücut geliştirme ve spor yapmak istiyorsanız ve bir adres arıyorsanız. Relax Spor Club tamda aradığınız yer...

 Oğuzhan Ç.
Oğuzhan Ç.

Relax farkı ile idmanlar gündüzleri ve akşamları o kadar güzel geçiyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Salon on numara, temizlik mükemmel kesinlikle herkese tavsiye ederim...