Gizlilik Politikası

Bilgilerinizi göndererek, bilgilerinizin Relax Spor Kulübü firmasına iletilmesini firmanın kendi gizlilik ilkesi doğrultusunda işlenmesini ve kullanılmasını kabul edersiniz.

Relax Spor Kulübü gizliliğinize ve özel yaşamınızı korumaya çok fazla önem vermektedir.
Relax Spor Kulübü’ün veritabanında bulunan sizinle alakalı hiçbir bilgi, hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Sır gibi saklanacaktır. 3 kişinin bildiği, sır değildir mantığından yola çıkarak sizin ve bizim aramızdaki hiçbir bilgi dışarıya sızdırılmayacak ve tehlikeli herhangi bir durumla karşılaşmamanızı sağlayacaktır.
Bu Gizlilik Sözleşmesi, bize verdiğiniz bilgilerin Relax Spor Kulübü tarafından ne şekilde kullanılıp korunduğunu anlamanız amacıyla hazırlanmıştır. Relax Spor Kulübü, bize verdiğiniz bilgileri, istatistiksel veriler elde etmek ve yorumlarınızın güvenilirliğini denetlemek amacıyla kullanmaktadır. Sizden alınan bilgiler şunlardır:
– IP adresiniz,
– Veri isteğinin günü, saati ve saat dilimi.
– İstek tipi, günlük tipi ve erişim durumu (dosya aktarıldı, dosya bulunamadı vs.),
– Dosya büyüklüğü,
– Dosya adı,
– Bize ulaştığınız web sitesi hakkında bilgi,
– Kullanılan İnternet gezgini programının adı ve sürümü ve de kullanılan işletim sistemi.
Relax Spor Kulübü’ i kullanarak, Gizlilik Sözleşmesi’ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz.
Relax Spor Kulübü gerekli görüldüğünde Gizlilik Sözleşmesi’nin hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Elbette ki bu değişiklikler gizli olarak yapılmayacak, bulunduğunuz sayfa aracılığıyla siz değerli kullanıcılarımıza aktarılacaktır.
 

Müşteri Yorumları

 Enes Osmanlı
Enes Osmanlı

Eğitmenleri ve hocaları süper. Herkese tavsiye ederim fitness, vücut geliştirme ve spor yapmak istiyorsanız ve bir adres arıyorsanız. Relax Spor Club tamda aradığınız yer...

 Oğuzhan Ç.
Oğuzhan Ç.

Relax farkı ile idmanlar gündüzleri ve akşamları o kadar güzel geçiyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Salon on numara, temizlik mükemmel kesinlikle herkese tavsiye ederim...