2011 Vucüt Geliştirme Şampiyonası

2011 Vucüt Geliştirme Şampiyonası

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan ‘Vücut Geliştirme, Klasik Vücut Geliştirme, Fitness, Wellness ve Body Fitness Türkiye Şampiyonası’, Bursa’da yapıldı.

Relax Spor Club işletmeci ve Başantrenörü Sn. Avni KALAYCI Klasik Vücut Geliştirme kategorisinde Türkiye 2. si olarak başarılı bir yarışma çıkarmıştır.
Bursa Atatürk Spor Salonu’nda yapılan ve aynı zamanda ‘milli takım seçme yarışması’ niteliğini de taşıyan şampiyonaya 50′si bayan toplam 260 sporcu katıldı. Gençler, büyükler ve masterler gruplarında gerçekleşen şampiyonanın elemeleri büyük çekişmeye sahne oldu.

Yaş grupları ve dallarında ilk 6 sırayı elde edecek olan sporculara, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Gümüş madalyalarını takdim etti.
Sıkletlerinde 1. olan sporcular, Vücut Geliştirme ve Fitness Milli Takımı’na alınacaktır.

Müşteri Yorumları

 Enes Osmanlı
Enes Osmanlı

Eğitmenleri ve hocaları süper. Herkese tavsiye ederim fitness, vücut geliştirme ve spor yapmak istiyorsanız ve bir adres arıyorsanız. Relax Spor Club tamda aradığınız yer...

 Oğuzhan Ç.
Oğuzhan Ç.

Relax farkı ile idmanlar gündüzleri ve akşamları o kadar güzel geçiyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Salon on numara, temizlik mükemmel kesinlikle herkese tavsiye ederim...